Yasmin Hotel v Praze - Václavské náměstí – stanice metra Můstek

Místní čas--:--:--
Aktuální počasí

rezervace online

Umístění

Design Hotel Yasmin je umístěn přímo v centru Prahy. Zadní vchod vedle zahrádky umožňuje hostům vyjít přímo na Václavské náměstí.

Náš design hotel je situován jen pár kroků od všech prostředků veřejné dopravy. Hlavní vlakové nádraží i stanice metra Muzeum a Můstek jsou takřka za rohem. Yasmin hotel v Praze má vhodnou polohu i pro ty, kteří přijedou do Prahy autem, a navíc nabízí parkoviště přímo v centru Prahy.

Hotel Yasmin

Politických vězňů 913/12
110 00, PRAHA 1,
Česká Republika

Hotel Yasmin
Politických vězňů 913/12
110 00, PRAHA 1,
Česká republika
Tel.: +420 234 100 100
Fax: +420 234 100 101

E-mail:
info@hotel-yasmin.cz

Rezervace:
reservation@hotel-yasmin.cz

Náš luxusní hotel je ideální pro Vaši návštěvu Prahy. V bezprostřední blízkosti našeho design hotelu se nalézají významné památky jako je Václavské náměstí, Staroměstské náměstí či Židovská čtvrť:

Staroměstské náměstí s Orlojem

Staroměstská radnice s orlojem je jednou z nejpozoruhodnějších budov v Praze. Další významnou památkou na Staroměstském náměstí je kostel Matky Boží před Týnem. Náměstí je obklopeno budovami rozmanitých architektonických slohů od románského přes gotiku, renesanci a baroko až po rokoko, doplněných kubismem i secesí. http://www.orloj.eu/

Karlův Most

Karlův Most je nejznámější kamenný most v Praze. Historicky spojuje Malou Stranu na levém břehu Vltavy se Starým Městem, ležícím na pravém břehu.

Pražský Hrad

Pražský Hrad se nalézá v městské čtvrti Hradčany. Doporučujeme, abyste v této oblasti navštívili Strahovskou knihovnu i klášter, Loretu - katolické poutní místo, Katedrálu sv. Víta, která je nejlepší ukázkou gotického slohu naší země, starobylý Královský palác z 15. století, Baziliku sv. Jiří - jediný zachovaný exemplář románské architektury na Hradě, i Zlatou uličku - malebnou uličku obestřenou legendami, v níž se nachází dům číslo 22, kde přebýval Franz Kafka. http://www.hrad.cz/cs/prazsky-hrad/informace-o-prohlidce-prazskeho-hradu/navsteva-prazskeho-hradu.shtml

Židovská čtvrť

V pražském Židovském městě, zvaném také Josefov, se nachází Staronová synagoga - nejstarší synagoga v Evropě, Starý židovský hřbitov, Židovská radnice a další synagogy.

Státní opera

Státní opera Praha byla otevřena jako Nové německé divadlo. Její provoz byl zahájen roku 1888 Wagnerovou operou. Tato budova s prostorným koncertním sálem a neorokokovou výzdobou patří k nejkrásnějším divadelním stavbám v Evropě. http://www.opera.cz/en/